PRAWO I PODATKI

SPECJALISTYCZNA I NIEZALEŻNA KANCELARIA PRAWNA

BSKK Błaszczak&Kopyściański

WIEDZA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Partnerzy Kancelarii BSKK są pracownikami naukowymi na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadane tytuły i stopnie naukowe sprawiają, że do partnerów i prawników Kancelarii zgłaszają się instytucje państwowe, samorządowe, finansowe oraz największe firmy działające w różnych branżach w celu sporządzenia ekspertyz prawnych. Połączenie wiedzy i doświadczenia praktycznego pozwala na rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych i zawiłych problemów prawnych.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Mamy doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Klientami Kancelarii są zarówno podmioty publiczne, jak i przedsiębiorcy z różnych sektorów gospodarki. Uczestniczyliśmy w największych i najbardziej skomplikowanych postępowaniach sądowych dotyczących sporów majątkowych i spraw korporacyjnych, a także sukcesji majątkowej. Mamy bogate doświadczenia w reprezentowaniu Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Reprezentujemy Klientów w sprawach gospodarczych, cywilnych, podatkowych, administracyjnych i karnych.

KONCEPCYJNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

To co nas wyróżnia wśród innych, to koncepcyjne rozwiązywanie problemów prawnych i indywidualne podejście do każdego zagadnienia, uwzględniając przy tym potrzeby Klienta i otoczenie prawne. Każdy problem jest analizowany z różnych płaszczyzn. Z opinii ekspertów Kancelarii korzystają instytucje samorządowe, finansowe oraz najwięksi przedsiębiorcy.

FILARY KANCELARII

Zorganizowany zespół prawników potrafi rozwiązać każdy problem natury prawnej. Realizujemy projekty wymagające zaangażowania oraz szerokiej wiedzy prawniczej. Filarami Kancelarii są spory sądowe, podatki, kontrakty i transakcje handlowe, obsługa korporacyjna, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zamówienia publiczne i prawo samorządowe.

arrow_upward
close