BSKK Informacje

BSKK-Błaszczak&Kopyściański to niezależna, specjalistyczna firma prawnicza z siedzibą we Wrocławiu działająca w formie spółki partnerskiej łącząca ponadprzeciętną wiedzę z praktyką. Prawnicy Kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, posiadający wieloletnie doświadczenie.

Partnerzy Kancelarii i inni współpracownicy są wieloletnimi wykładowcami akademickimi, co pozwala na sporządzanie opinii prawnych na najwyższym poziomie oraz współpracę z innymi wybitnymi specjalistami z zakresu różnych dziedzin prawa.

Partnerzy Kancelarii wielokrotnie występowali jako prelegenci ogólnopolskich konferencji branżowych. W środowisku uchodzą za wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, czego potwierdzeniem są publikacje, nagrody i wyróżnienia oraz zaproszenia na szkolenia dedykowane członkom samorządów prawniczych. Prowadzili szkolenia dla sędziów, adwokatów oraz radców prawych. Na bieżąco udzielają wsparcia osobom potrzebującym, świadcząc na ich rzecz pomoc pro publico bono.

WIEDZA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM KONCEPCYJNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW FILARY KANCELARII

Misją Kancelarii przyświecającą od samego początku jej istnienia jest przede wszystkim pomoc tym, którzy jej potrzebują bez względu na stopień skomplikowania sprawy. Priorytetem Kancelarii jest kompleksowe podejście do problemów stawianych przez Klientów i przedstawianie im rozwiązań opartych na najwyższej wiedzy prawniczej oraz wieloletnim doświadczeniu.

Zapraszamy do współpracy

prof. dr hab. Łukasz Błaszczak
arrow_upward
close