Zespół Karolina Zarzycka

Karolina Zarzycka

Radca prawny

Absolwentka polsko – niemieckich studiów prawniczych prowadzonych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą – Master of German and Polish Law (LL.M).

Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Do grudnia 2022 r. – Sekretarz Sądu Arbitrażowego przy Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem cywilnym, prawem umów w obrocie gospodarczym oraz zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych. W Kancelarii zajmuje się obsługą Klientów, w szczególności tworzeniem i opiniowaniem umów, sporządzaniem opinii i stanowisk prawnych, jak również sporządzaniem pism procesowych na etapie sądowym i przedsądowym.

Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych różnych branż (m.in. finansowej, produkcyjnej), w tym sieci agentów, jak też w pomocy prawnej osobom fizycznym. Zastępuje klientów Kancelarii w licznych postępowaniach sądowych.

arrow_upward
close